Demir İnşaat vergi teşekkür mektubuDEMİR İNŞAAT ÜLKESİ İÇİN ÇALIŞIYOR

İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, Demir İnşaat’ın, Beylikdüzü Vergi Mükellefleri içinde 41’inci sırada olduğu bildirildi.  İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı, “en seçkin mükelleflerden biri olması” nedeniyle Demir İnşaat’ı özel bir teşekkür belgesi ile ödüllendirildi.
 
1984’ten bu yana, yarattığı yaşam alanlarında yatırımcılara karşı sorumluluklarını “güven” altyapısı ile yerine getiren Demir İnşaat, ülkesine karşı sorumluluklarını yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyor.

 

 AYIŞIĞI  SPORT CENTER  AÇILDI
yışığı Sports Center

Demir İnşaat, yapımına devam ettiği Ayışığı Sitesi'nde bulunan ve 1000 metrekare alanda hizmet verecek olan Ayışığı Sport Center'ın  kapılarını, 11 Nisan 2009'da açtı.

İçerisinde 2 sauna, 2 Türk Hamamı, tuz odası, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, masa tenisi, soyunma odaları, duşlar ve vitamin barı bulunan modern spor merkezi, Ayışığı sakinlerini sağlıklı bir yaşam ile buluşturacak.

Ayışığı Sport Center'ı kullanıcıların ihtiyaçları için büyük bir titizlikle tasarlayan Demir İnşaat, bu amaçla Planya'nın Velicko şehrinde özel olarak imal edilen "tuz odalarını" da projeye dahil etti. Polonya'da, madenlerde çalışan işçilerin astım ve ciğer hastalıklarının mucizevi bir şekilde iyileşmesinin keşfedilmesiyle ortaya çıkan tuz odalarının, astım, öksürük, bronşit, alerjik hastalıklar gibi birçok sorunu tedavi ettiği kanıtlandı.

Odada, yer ve duvarların kaya tuzuyla kaplanmasıyla havaya karışan tuz partikülleri, solunum yoluyla vücuda yayılıyor. Ayrıca spor sırasında kaybedilen tuzun, sağlıklı bir şekilde kazanılması da sağlanıyor.

Kapalı havuz bölümünde ise modern çizgiler ve eski Türk motiflerin bir araya getirilmesiyle tasarlanan hamamlar ve havuzun izlenebildiği camlarla kaplı saunalar yer alıyor.

Sporu bir yaşam biçimi haline dönüştürenler için tasarlanan fitness bölümü ise günışığı ve temiz havadan faydalanmayı sağlayan, dışa açılır camlarla çevrili. Aynı zamanda bu bölüme hizmet eden vitamin barı da bulunuyor. Profesyonel spor aletlerinin yanı sıra, spor dersleri için uygun alanlar da bulunuyor.HAMİT DEMİR SAĞLIK OCAĞI AÇILDIhamit Demir Sağlık Ocağı

Demir İnşaat'ın sosyal sorumluluk projesi kapsamında hayata geçen ve Hamit Demir adını taşıyan sağlık ocağı, 9 Mart 2009'da İstanbul İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Mehmet Bakar, Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ve Kıraç Belediye Başkanı Hamit Öncü'nün katılımlarıyla hizmete açıldı.

Törende konuşma yapan, Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, insan hayatı için önemli bir sosyal sorumluluk çalışmasını hayata geçirmiş olmanın verdiği mutluluğu dile getirdi. Demir, grup olarak, sosyal sorumluluk çerçevesinde yeni projelere devam edeceklerinin de altını çizdi.

900 metrekare kapalı alana sahip olan Hamit Demir Sağlık Ocağı bünyesinde, araştırma laboratuarı, doğumhane, Esenyurt Sağlık İlçe Grup Başkanlığı gibi bölümler bulunuyor.

Hamit Demir'in ardından söz alan, İstanbul İl Sağlık Müdürü Uzman Dr. Mehmet Bakar ise bu önemli destek için teşekkürlerini sunarken, Kıraç Bölgesi'nde sağlık hizmetinin yeterli olmadığını, bu projeyle hem Sağlık Bakanlığı hem de bölge halkı için önemli bir eksikliğin tamamlandığını dile getirdi.Ayışığı halting PlaceBEYLİKDÜZÜ'NDE YENİ BİR HAYAT: AYIŞIĞI HALTING PLACE

Şehir hayatının stresi, yoğun iş hayatı, trafik... Ayışığı Sitesi, sizi şehrin ortasında doğayla, konforla, huzurla ve sosyal yaşamla buluşturacak, içinden çıkmak istemeyeceğiniz bir yaşam hazırlıyor. 12 ay boyunca tatil keyfini yaşayacağınız, dinlenmek için ihtiyaç duyduğunuz tüm olanakları bir arada bulacağınız Ayışığı Sitesi, Demir İnşaat'ın tüm projelerinde olduğu gibi, birinci sınıf malzemelerle hazırlanan, güvenli yaşamın tüm unsurlarını barındıran, özel bir proje...

Ayışığı'nda, kapalı ve açık yüzme havuzu, yürüyüş parkurları, sauna, hamam, fitness, tenis kortu gibi sayısız olanakla, ailenizle birlikte yeni bir hayatın kapısını aralayacaksınız.

İstanbul'un yükselen değeri Beylikdüzü'nün, en merkezi noktasında konumlanan Ayışığı, sunduğu "gözde" yaşamla, aynı zamanda eşsiz bir yatırım olacak.

Gelin, 2010'da anahtar teslimi yapılacak olan Ayışığı Sitesi'nde, yerinizi erken ayırtmanın sayısız avantajını yaşayın.DEMİR İNŞAAT YURTİÇİ VE YURTDIŞINDA PROJELERE DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz yıllarda Bulgaristan'da bir okul projesini gerçekleştiren Demir İnşaat, Ukrayna'nın Vinisa şehrinde, 26.000 metrekarelik alan üzerinde, 130.000 metrekarelik inşaat alanı olan, otel, alışveriş merkezi, plaza ve konut inşaatının proje çalışmalarına devam ediyor. İnşaatının 2010'da başlaması planlanan proje, bölgenin önemli bir yaşam merkezi olacak.
Demir İnşaat Narçiçeği SitesiNARİÇEĞİ SİTESİ'NİN ANAHTAR TESLİMİ AĞUSTOS 2008'DE YAPILDI

Demir İnşaat, 84 konutluk Narçiçeği Sitesi'ni Ağustos 2008'de tamamladı. Konut sahipleri, bu yaz, avantajlı bir hayata adım atmanın keyfini yaşadı... 84 konuttan oluşan bu özel proje, aynı zamanda, 4000 metrekarelik bir alışveriş merkezine sahip.

Demir İnşaat'ın, Beylikdüzü'nde yeni bir yaşam anlayışını hayata geçirmenin öncüsü olan her bir projesi, bugünün ve geleceğin modern yaşam ihtiyaçlarını en iyi koşullarla sağlayan, seçkin ve ayrıcalıklı bir bölge oluşturuyor. En iyi konutu en iyi fiyatlarla sunan, gayrimenkul yatırımcıları için, "bölgedeki en hızlı yatırım getirisini" yaratan Demir İnşaat, artan müşteri talepleri doğrultusunda yeni projeler için planlama çalışmalarını da sürdürüyor.GÜNIŞIĞI'NDA KONUTLAR ANAHTAR TESLİM TÖRENİ İLE SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ
Demir İnşaat Günışığı Sitesi

Demir İnşaat, Beylikdüzü'nde, isimlerini ve konseptlerini hayatın içinden, yaşam enerjisinden ve konfordan alan, 3 önemli projeyi, konut yatırımcılarının artan talebini de göz önünde tutarak arka arkaya hayata geçiriyor: Günışığı Sitesi, Ayışığı Sitesi ve Narçiçeği Sitesi.

Bu plan doğrultusunda tamamlanan ve yaşamın başladığı ilk proje, Günışığı Sitesi oldu. Yaşamı güzelleştirmek için tüm ayrıntıların eksiksiz olarak düşünüldüğü Günışığı, 20 ayda tamamlandı, Ağustos 2007'de ise anahtar teslimi gerçekleşti.

Demir İnşaat, anahtar tesliminde de bir ilki gerçekleştirdi. Özel bir tören ve kutlama ile anahtarlarını teslim alan konut sahipleri, sahip oldukları avantajla Günışığı'nda yeni bir hayata adım attı.

Konutlarımız ve merak ettiğiniz tüm konularla ilgili bilgi almak için danışmanlarımızı arayabilirsiniz.
0212 853 32 05
0212 853 70 70
 
Günışığı Sitesi ile ilgili gelişmelerden haberdar
olmak için e-posta adresinizi yazıp gönderin.
 
   
 
 
© 2008 Tüm hakları Demir İnşaat’a aittir.
Tasarım & Uygulama : Gridesign